قالب وردپرس

کودکان سرطانی استان یزد راهی مشهدالرضا شدند

کودکان سرطانی استان یزد راهی مشهدالرضا شدند

کودکان سرطانی استان یزد راهی مشهدالرضا شدند

کودکان سرطانی استان یزد راهی مشهدالرضا شدند

 

به همت و با مساعدت آستان قدس رضوی و هماهنگی با مؤسسه محک، جمعی از کودکان سرطانی استان یزد به همراه خانواه خود در قالب کاروان زیارتی «مهر درخشان رضوی» به پابوسی حرم مطهر امام رضا(ع) مشرف شدند.

به گزارش  گروه خبری یزد شهر الکترونیک  به نقل از  یزد رسا، به همت و با مساعدت آستان قدس رضوی و هماهنگی با مؤسسه محک، جمعی از کودکان سرطانی استان یزد به همراه خانواه خود در قالب کاروان زیارتی «مهر درخشان رضوی» به پابوسی حرم مطهر امام رضا(ع) مشرف شدند.

این گروه از زائران در قالب کاروان ۴۴ نفره به مدت ۳ روز به مشهد‌الرضا(ع) مشرف و میهمان آستان قدس رضوی شده‌اند که تمامی تغذیه این گروه در مدت اقامت برعهده معاونت امداد مستضعفان آستان قدس رضوی خواهد بود.
این گروه از زائران کودک و نوجوان در مدت حضور خود در مشهد، ضمن بهره‌مندی از ویژه برنامه‌های فرهنگی حرم مطهر متناسب با گروه سنی خود، یک وعده نیز میهمان مهمانسرای حضرت رضا(ع) می‌شوند.
مادر ستاره الیاسی یکی از بیماران سرطانی پیوند اعضاء در این کاروان ضمن تشکر از فعالیت‌های آستان قدس رضوی برای هماهنگی‌های انجام شده جهت تشرف بیماران سرطانی این استان، گفت: بسیاری از بیماران، کم توان مالی و جسمی در سراسر کشور آرزوی زیارت بارگاه امام علی‌بن موسی‌الرضا(ع) را به دل دارند، اما توان مالی آن را ندارند که به این سفر مشرف شوند.
وی فراهم آمدن شرایط چنین سفرهایی را برای تقویت روحیه بیماران صعب العلاج و ایجاد امید به زندگی در آنان بسیار موثر دانست و برای تمامی بیمارن آرزوی شفای عاجل کرد.
گفتنی است، معاونت امداد مستضعفان آستان قدس رضوی با همکاری دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان‌های سراسر کشور تلاش می‌کند تا در حدتوان شرایط زیارت آسان را برای گروهای مختلف از اقشار کم توان جسمی و مالی در کشور فراهم کند.

دیدگاهتان را بنویسید